Jesteśmy dynamicznie i prężnie rozwijającą się firmą koncentrującą swoje działania wyłącznie w branży energetycznej na terenie całego kraju. Naszym sukcesem jest zaufanie naszych Klientów, które budujemy w oparciu o uczciwość, rzetelność oraz nade wszystko koncentrację na potrzebach Klientów Biznesowych. Naszą firmę tworzy zespół profesjonalnych doradców, zdobyte doświadczenie oraz praktyka na rynku, gwarantuje najwyższy poziom obsługi.

 

  • Gwarantujemy szybką i skuteczną zmianę sprzedawcy, przejmując na siebie wszelkie formalności związane z procedurą zmiany sprzedawcy,
  • Oferujemy usługi doradcze w zakresie:
  • Optymalizacji kosztów związanych z dystrybucją energii elektrycznej,
  • Kompensacji mocy i energii biernej, dając wymierne korzyści finansowe wynikające z redukcji opłat z tytułu energii biernej

 

Nasze motto: „Uczy Oszczędności… wskazuje , iż głównym naszym celem jest osiągnięcie przez naszych Klientów wymiernych korzyści finansowych, realizowanych poprzez obniżenie kosztów związanych z zakupem energii elektrycznej."

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani obniżeniem kosztów energii elektrycznej w firmie prosimy o kontakt z nami. Zapewniamy, że po otrzymaniu od Państwa zapytania, nasz handlowiec skontaktuje się z Państwem w ciągu 48h.